نقاشی طرح های تذهیب ساختمانی

نوشته شده در موضوع دسته‌بندی نشده در 14 نوامبر 2017

مشاهده توضیحات کامل…

توضیحات

دوره نقاشی طرح های تذهیب ساختمانی چه دوره ای است؟

دوره نقاشی طرح های تذهیب ساختمانی یک دوره ی کاملا تئوری درقالب بسته های آموزشی فیزیکی و محتوای آنلاین. یک میانبر واقعی برای صرفه جویی در وقت، انرژی و هزینه.

درباره دوره:

نقاش طرح های تذهیب ساختمانی کسی است کـه بتوانـد از عهـده طراحـی نقـوش تـذهیب و تـشعیر روی کاغذ،ترسیم اولیه زمینه کار و انجام محاسبات،ترسیم طرح کامل در انواع کادرها،واگیره ها و لچکها، ترسـیم طرح کامل روی کاغذ پوستی،رنگ آمیزی طرحهای اولیه،قلم گیری معمولی از سایز کوچک،بزرگ کردن طرح در اندازه واقعی،انتقال طرح از کاغذ پوستی به دیوار،کنده کاری دور طرح و رنـگ آمیـزی، سـایه زدن طـرح و پرداخت رنگها برآمده و بتواند از حوادث ناشی از کار پیشگیری نماید و نکات ایمنـی و بهداشـتی در کارگـاه را رعایت نماید.

امکانات آموزشی این دوره عبارتند از:

آموزش: مطالب این دوره در 100 ساعت به صورت  بسته آموزشی ارائه می گردد.

محتوای بروز، اصیل و اختصاصی:

محتوایی که در این دوره آموزشی ارائه می شود، محتوایی با استانداردهای روز جهانی است که اغلب سرفصل های این دوره ، چه به صورت جامع و چه بصورت تک درس بدون شک در هیچ کجای کشور عزیزمان ارائه نمی شود ؛ مجموعه آموزش مجازی پارس افتخار دارد که محتوای آموزشی این مجموعه را تماما بصورت مالتی مدیا(صدا ، تصویر و فیلم) در اختیار شما قرار داده است.

آموزش آنلاین دوره:

در این نوع آموزش شرکت کنندگان با دسترسی آنلاین به محتوای دوره ی آموزشی امکان استفاده از آن را در هر ساعت ازشبانه روز، دارند که این ویژگی را می توان برتری بارزی نسبت به آموزش های حضوری دانست همچنین در پایان دوره دانشپذیران میتوانند به صورت آنلاین و بدون حضور در مجموعه در آزمون دوره شرکت کنند و ارزشیابی شوند.

تفاوت  این دوره با دوره های دیگر موسسات چیست؟

مجموعه پارس همواره در تلاش است تا در جهت استانداردهای جهانی آموزشی گام بردارد در همین راستا برخی از امکاناتی که در هر دوره آموزشی قرارداده می شوند عبارتند از:

  • استفاده از فیلم های آموزشی روز دنیا و دوبله توسط مرکز آموزش مجازی پارس
  • به روز رسانی محتوای آموزشی هر دوره متناسب با بازارجهانی
  • محتوا یکتا و سرفصل های جامع
  • مشاوره تخصصی از ابتدا تا انتهای دوره
  • محتوای ساده و روش آموزشی شفاف

پیش نیاز این دوره چیست؟

 تنها با داشتن اطلاعات پایه کامپیوتر و دانش عمومی تقریبا هر کسی میتواند در دوره شرکت نماید.

در پایان این دوره چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

طبیعتا در پایان دوره ارتقای سطح دانش شماست که بارزترین اتفاق می باشد.

از دیگر مزایای شرکت در این دوره استفاده از انواع گواهینامه ملی  و گواهینامه بین المللی  قابل استعلام و مدرک معتبر می باشد. 

اگر در این دوره شرکت کنم چه میشود؟

با پیشرفت روزافزون علم و فناوری و سرعت بالای گسترش علوم در زمینه های مختلف و در کنار آن افزایش مشغله های فردی، همواره بهره گیری از روشی نوین ، آسان و جامع به افراد کمک میکند تا در کمترین زمان و بهترین روش آموزش های لازم را ببینند  و در مسیر موفقیت و پیشرفت گام های لازم را بردارند.

اگر در این دوره شرکت نکنم چه می‌شود؟

هیچ اتفاقی رخ نمی‌دهد. پشت هر انسان موفقی می توانید صدها انسان را پیدا کنید که در مسیر موفقیت گام برداشتند ولی به مقصد نرسیدند، و پشت  آنها صدها انسانی که فقط به موفقیت فکر می کنند و هیچ قدمی در مسیر بر نمی دارند و پشت سر آن ها هم باز صدها نفر دیگر هستند که رویای موفق شدن را دارند .این شمایید که باید تصمیم بگیرید جزء کدام دسته باشید. ده‌ها میلیون‌ انسان در کشور ما و میلیاردها نفر در سراسر جهان حتی کوچکترین اطلاعی از چنین برنامه‌ها و نشست‌های پرباری ندارند و به تکرار زندگی روزمره خود می‌پردازند.

اما معدود افرادی هستند که برای موفیقت‌های خود برنامه‌ای دارند و برای خودشان نیز سرمایه گذاری می‌کنند، این افراد همان ۲۰ درصد برتر جامعه هستند که برایان ترسی سخنران و مشاور بسیار مشهور از آنها به عنوان افراد موفق نام می‌برد .هر فردی در کشور ما با شرایط فعلی در کمترین حالت، ۲۴۰ هزارتومان در ماه هزینه خورد و خوراک خود می‌کند، حال سوال اینجاست که چقدر برای مهارت‌ها، دانش و توانمندی‌های خود هزینه می‌کند؟؟

آیا هنوز سوالی در مورد این دوره دارید؟

مشاوران مرکز ما پاسخگوی 24 ساعته آنلاین می باشند.

031-95022444-8

ثبت نام و افزودن گواهینامه ها

Article source: https://www.elearnpars.org/course/Gilding-patterns-painter-of-buildings

               
N1385295409 نقاشی طرح های تذهیب ساختمانی N1416856434 نقاشی طرح های تذهیب ساختمانی N1328808658 نقاشی طرح های تذهیب ساختمانی N1360318006 نقاشی طرح های تذهیب ساختمانی
     
آموزش کامل نرم افزاری سرمه دوزی و روبان دوزی.Purl Embroidered.اورجینال مجموعه طرح های وکتور اسلیمی / اورجینال آموزش تصویری کار با چوب (منبت) مجموعه طرح های تذهیب/اورجینال
     

آموزش به شیوه ای نوین برای اولین بار با بهترین اساتید

مجموعه بی نظیر طرح های اسلیمی

آموزش کامل تصویری کار بر روی چوب (منبت ) 
زبان اصلی (انگلیسی)
اورجینال

مجموعه بی نظیر طرح های اسلیمی
بیش از ۱۵۰۰۰ طرح وکتور زیبا

     
20,000 تومان buy نقاشی طرح های تذهیب ساختمانی 12,800 تومان buy نقاشی طرح های تذهیب ساختمانی 14,800 تومان buy نقاشی طرح های تذهیب ساختمانی 4,900 تومان buy نقاشی طرح های تذهیب ساختمانی
     
     
               
N1421338897 نقاشی طرح های تذهیب ساختمانی N1447253533 نقاشی طرح های تذهیب ساختمانی N1441169639 نقاشی طرح های تذهیب ساختمانی N1355346278 نقاشی طرح های تذهیب ساختمانی
     
طرح های اسلیمی متحرک 1 (قابل استفاده در نرم افزارهای میکس ومونتاژ)-اورجینال طرح های اسلیمی متحرک 1-اورجینال طرح های اسلیمی متحرک 1 اورجینال مجموعه طره های تذهیب/اورجینال
     

طرح های اسلیمی متحرک 1-اورجینال- قابل استفاده در نرم افزارهای میکس ومونتاژ-

این مجموعه شامل 20 طرح اسلیمی متحرک و سنتی ایرانی میباشد

این مجموعه شامل 20 طرح اسلیمی متحرک وسنتی ایرانی و35 طرح متحرک گل وبوته می باشد

مجموعه بی نظیر طرح های اسلیمی

بیش از ۱۵۰۰۰ طرح وکتور زیبا

     
8,500 تومان buy نقاشی طرح های تذهیب ساختمانی 18,900 تومان buy نقاشی طرح های تذهیب ساختمانی 18,900 تومان buy نقاشی طرح های تذهیب ساختمانی 5,000 تومان buy نقاشی طرح های تذهیب ساختمانی
     
     
               
N1437062428 نقاشی طرح های تذهیب ساختمانی N1355346559 نقاشی طرح های تذهیب ساختمانی    
     
گنجینه نقش و نگار (مجموعه نقوش اسلیمی و هنری ایرانی و شرقی) مجموعه طره های تذهیب/اورجینال    
     

-مجموعه نقوش اسلیمی و هنری ایرانی و شرقی-بیش از 15 هزار فایل وکتور مختلف

مجموعه بی نظیر طرح های اسلیمی

بیش از ۱۵۰۰۰ طرح وکتور زیبا

   
     
12,500 تومان buy نقاشی طرح های تذهیب ساختمانی 4,000 تومان buy نقاشی طرح های تذهیب ساختمانی        
     
     

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code